top of page

ne 19. 9.

|

Hradec Králové

Zelená burza KRC Sedmikráska

Zelená burza KRC Sedmikráska a aktivity pro děti v rámci akce Zažít město jinak.

Registration is Closed
See other events
Zelená burza KRC Sedmikráska
Zelená burza KRC Sedmikráska

Čas a místo

19. 9. 2021 14:00 – 20:00

Hradec Králové, Velké nám., 500 03 Hradec Králové, Česko

O události

Neděle 19. 9.

Zelená burza KRC Sedmikráska a aktivity pro děti v rámci akce Zažít město jinak: Návod na sestavení

Od 14.00 do 20.00 hod., Velké a Svatojánské náměstí

V rámci sousedských slavností i Evropského týdne mobility „zaparkují“ na části Velkého náměstí místo aut různorodé aktivity – lidské, občanské či umělecké. Můžete se těšit na divadlo, živou hudbu, kreativní dílny, bleší trh, prezentaci místních organizací, posezení (nejen) s přáteli a sousedy u dobrého jídla a pití.

KRC Sedmikráska bude i letos se svým "zeleným" stolečkem součástí této akce.

Urodilo se vám všeho až moc a vy si kladete otázku, jak vhodně naložit s přebytečnou úrodou? Chcete se podělit o semínka či cibulky? Darovali byste rádi odnože a řízky pokojových květin? Máte doma navíc misky, květináče nebo vázičky? Můžete je věnovat Sedmikrásce a během pátečního dopoledne 17. září je přinést a nechat v centru, nebo je donést během akce přímo k našemu stolečku. Živé exempláře, prosím, označte lístečkem s názvem a krátkým návodem na pěstování. Všem dárcům předem srdečně děkujeme.

Těšíme se u našeho stánku na všechny zájemce "o zelené poklady". Můžete si je odnést zdarma, případně drobným finančním příspěvkem podpořit činnost našeho centra.

Pro děti máme připraveny doprovodné aktivity v duchu podtitulu akce (Návod na sestavení).

Více o akci na: https://zazitmestojinak.cz/ nebo https://www.impulshk.cz/.

Tato akce se koná v souladu s aktuálními opatřeními vlády.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page