top of page

so 17. 9.

|

Hradec Králové

Zelená burza

v rámci akce Zažít město jinak

Registration is Closed
See other events
Zelená burza
Zelená burza

Čas a místo

17. 9. 2022 14:00 – 19:00

Hradec Králové, Tomkova, 500 03 Hradec Králové, Česko

O události

Sobota 17. 9.

Zelená burza

v rámci akce Zažít město jinak

sobota 17. září 2022, 14.00 - 19.00 hodin, Tomkova ulice

KRC Sedmikráska bude i letos se svým "zeleným" stolečkem součástí této akce. Urodilo se vám všeho až moc a vy si kladete otázku, jak naložit s přebytečnou úrodou? Chcete se podělit o semínka, cibulky, odnože a řízky pokojových květin? Máte doma navíc misky, květináče, vázičky či zahradní dekorace?

Vše můžete věnovat Sedmikrásce – během pátečního dopoledne 16. září přinést do centra, nebo donést během sobotní akce přímo k našemu stolečku. Živé exempláře, prosím, označte lístečkem s názvem a krátkým návodem na pěstování. Všem dárcům předem srdečně děkujeme.

Těšíme se na všechny zájemce "o zelené poklady". Můžete si je odnést zdarma, případně drobným finančním příspěvkem podpořit činnost našeho centra. Pro děti máme u stánku připraveny doprovodné aktivity, pro všechny zájemce pak informace o našem programu.

Více o projektu: https://zazitmestojinak.cz/.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page