top of page

pá 18. 9.

|

Tomkova

Zelená burza

Zelená burza KRC Sedmikráska v rámci akce Zažít město jinak

Registration is Closed
See other events
Zelená burza
Zelená burza

Čas a místo

18. 9. 2020 16:00 – 19:00

Tomkova, Tomkova, 500 03 Hradec Králové, Česko

O události

Zelená burza KRC Sedmikráska v rámci akce Zažít město jinak

Od 16.00 do 19.00 hodin, Tomkova a Klicperova ulice.

Nevejde se vám už domů „Adéla“ a další pokojové rostliny? Potřebujete se zbavit odnoží a řízků? Chcete se podělit o semínka či cibulky? Rozkvetlo vám najednou všechno zahradní kvítí? Vypěstovali jste ty nejvoňavější bylinky? Nevíte, co s cuketami, jablky a dalším „ovozelem“?  Překážejí vám doma květináče, misky, vázičky? Dostali jste jako nevhodný dar sádrového trpaslíka?

Pak je tu naše burza: Přineste a nechte během pátečního dopoledne v KRC Sedmikráska, nebo během akce doneste přímo k našemu stolečku. Případně k živým exemplářům přiložte lísteček s názvem a krátkým návodem na pěstování či zpracování.

Chcete pozvat „Adélu“ na večeři? Potřebujete zútulnit byt? Nemáte čím osázet záhony? Toužíte někomu udělat radost kyticí zahradního kvítí? Kořeníte rádi bylinkami? Chcete uvařit dobroty z bio zeleniny a ovoce? Nemáte už do čeho přesazovat? Byl váš život bez trpaslíka osamělý?

Pak je tu naše burza: Přijďte a snad si něco vyberete.

Vstupné dobrovolné. Prosíme o ohleduplnost při výběru.

Více o akci na https://zazitmestojinak.cz/locations_/hradec-kralove.

Registrace není nutná. 

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page