top of page

čt 18. 5.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Těhotenství, porod, šestinedělí

Setkání s porodní dulou ČAD Mgr. Lucií Podhrázskou Duškovou a poporodní dulou ČAD Mgr. Petrou Slesarovou.

Registration is Closed
See other events
Těhotenství, porod, šestinedělí
Těhotenství, porod, šestinedělí

Čas a místo

18. 5. 2023 10:00 – 12:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Čtvrtek 18. 5.

Těhotenství, porod, šestinedělí

Od 10.00 do 12.00 hodin setkání s porodní dulou ČAD Mgr. Lucií Podhrázskou Duškovou a poporodní dulou ČAD Mgr. Petrou Slesarovou.

Povíme si, jak projít těhotenstvím vědomě, jak se připravit na přirozený porod a jak si vybrat vhodné místo. Dozvíte se, jaké období těhotenství je nejnáročnější, jak podpořit laktaci a jak projít co nejpříjemněji šestinedělím. Tato akce se koná v rámci Světového týdne respektu k porodu (https://svetovy tyden respektu porodu.cz). Je třeba se přihlásit nejpozději do středy 17. května přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se vstupné: nečlen/ka 100 Kč, člen/ka 80 Kč, člen/ka Plus 50 Kč, studenti a senioři 50 Kč. Hlídání dětí zajištěno.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page