top of page

čt 07. 10.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Tanec s dětmi v šátku/nosítku

Workshop pro rodiče.

Registration is Closed
See other events
Tanec s dětmi v šátku/nosítku
Tanec s dětmi v šátku/nosítku

Čas a místo

07. 10. 2021 10:00 – 12:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Čtvrtek 7. 10.

Tanec s dětmi v šátku/nosítku

Od 10.00 do 12.00 hodin.

Seminář se Silvií Gorroňovou je určen pro maminky s miminky od ukončeného šestinedělí až do nositelného dítěte. Ale i pro tatínky a přátele s dítětem v šátku/nosítku či bez něj. Můžete se těšit na protahování, posilování, kolektivní taneční hry, různé taneční styly. S sebou: šátek/nosítko (nepovinné + jedno k zapůjčení na místě), pohodlné věci, vodu, věci na přebalování. Při této aktivitě se upevňuje pouto maminky s miminkem, posiluje se namáhané tělo i psychika, rozvíjí se taneční dovednosti a tvoří komunita. Miminko je klidnější a rozvíjí se v mnoha směrech (lepší fyzický rozvoj, zažívání, emoční i jazykové vyjadřování, vztahy, orientace, představivost, hudební sluch a celkový pocit štěstí).

Na tento seminář bude navazovat (dle zájmu) kurz (každé úterý, 16.00 - 17.30 hodin).

Je třeba se přihlásit do středy 6. října 2021 přes https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se vstupné: nečlen/ka 90 Kč, člen/ka 70 Kč, člen/ka Plus 50 Kč, studenti a senioři 50 Kč. Hlídání dětí zajištěno.

Tato akce se koná v souladu s aktuálními opatřeními vlády.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page