top of page

st 07. 12.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Spontánní tanec

Seminář se Silvií Gorroňovou.

Registration is Closed
See other events
Spontánní tanec
Spontánní tanec

Čas a místo

07. 12. 2022 17:00 – 19:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Středa 7. 12.

Spontánní tanec

Od 17.00 do 19.00 hodin seminář se Silvií Gorroňovou.

Prostřednictvím volného tance se vydejte na cestu k sobě samým. Odevzdejte se rytmu hudby, vyjádřete, kdo jste - svou krásu a bolest, své touhy... Hrajte si, radujte se a nechte se inspirovat přirozeným pohybem.

Taneční ani jiné zkušenosti nebo nadání nejsou potřeba. S sebou si vezměte jen pití, pohodlné oblečení a chuť zkusit něco nového.

Program je určen pro dospělé (od 16 let). Hlídání ani samostatný pobyt dětí v herně nejsou možné. Děkujeme za pochopení.

Je třeba se přihlásit nejpozději do pondělí 5. prosince přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se vstupné: nečlen/ka 100 Kč, člen/ka 80 Kč, člen/ka Plus 50 Kč, studenti a senioři 50 Kč.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page