top of page

čt 21. 9.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Sedmikráska u plotny: Švýcarská kuchyně

Setkání pod vedením Petry Zemanové, inspirované jejím pobytem u švýcarské rodiny.

Registration is Closed
See other events
Sedmikráska u plotny: Švýcarská kuchyně
Sedmikráska u plotny: Švýcarská kuchyně

Čas a místo

21. 9. 2023 10:00 – 12:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Čtvrtek 21. 9.

Sedmikráska u plotny: Švýcarská kuchyně

Čtvrtek 21. září 2023 od 10.00 do 12.00 hodin setkání pod vedením Petry Zemanové, inspirované jejím pobytem u švýcarské rodiny.

Objevujte s námi tajemství mezinárodní kuchyně a kouzlo světových jídel v cyklu kulinářských dostaveníček. Poznejte, ochutnejte a inspirujte se charakterem švýcarské kuchyně. Kromě výborného oběda dostanete domů i vytištěný recept. Je třeba se přihlásit nejpozději do pondělí 18. září přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se vstupné: pobytné (nečlen/ka 50 Kč, člen/ka 30 Kč, člen/ka Plus 0 Kč) + 120 Kč za oběd. Hlídání dětí je zajištěno.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page