top of page

čt 02. 3.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Promítání dokumentárního filmu Svobodné děti

Dokumentární film Svobodné děti vypráví příběhy českých rodin a škol na cestě za větší svobodou v životě i vzdělávání dětí.

Registration is Closed
See other events
Promítání dokumentárního filmu Svobodné děti
Promítání dokumentárního filmu Svobodné děti

Čas a místo

02. 3. 2023 10:00 – 12:30

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Čtvrtek 2. 3.

Promítání dokumentárního filmu Svobodné děti

Od 10.00 do 12.30 hodin v KRC Sedmikráska.

Jak vypadá život dětí, které dostanou větší svobodu ve svém životě a vzdělávání? Co se děje ve školách, kde hodiny nejsou povinné? Je možné rozšířit respektující výchovu i do oblasti vzdělávání? Může vůbec vzdělávání založené na dobrovolnosti fungovat? Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídá unikátní dokumentární film Svobodné děti, který vypráví příběhy českých rodin a škol na cestě za větší svobodou v životě i vzdělávání dětí. Dokument není volně dostupný, promítáme ho v rámci komunitního sdílení. Je třeba se přihlásit nejpozději do pondělí 27. února přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se pouze pobytné: nečlen/ka 50 Kč, člen/ka 30 Kč, člen/ka Plus 0 Kč. Hlídání dětí zajištěno.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page