top of page

st 13. 3.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Paměť jsme my

beseda s Mgr. Ludmilou Valešovou, certifikovanou trenérkou paměti

Registration is Closed
See other events
Paměť jsme my
Paměť jsme my

Čas a místo

13. 3. 2024 16:00 – 18:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Středa 13. 3.

Paměť jsme my

„Vše, co jste se chtěli dozvědět o trénování paměti, ale báli jste se zeptat…"

beseda s Mgr. Ludmilou Valešovou, certifikovanou trenérkou paměti

od 16.00 do 18.00 hodin

Zveme vás na osvětovou besedu s certifikovanou trenérkou paměti. Seznámíte se s tím, jak trénink paměti funguje coby užitečná prevence proti přirozenému zhoršování paměti, jaké existují typy paměti a jak paměť trénovat. Dozvíte se, co jsou tzv. mnemotechnické pomůcky. Přesvědčíte se, že vaše paměť je ještě lepší, než jste si mysleli. Přednáška se uskuteční v rámci Národního týdne trénování paměti.

Je třeba se přihlásit nejpozději do pondělí 11. března přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se pouze pobytné: nečlen/ka 50 Kč, člen/ka 30 Kč, člen/ka Plus 0 Kč. Hlídání dětí zajištěno.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page