top of page

čt 27. 4.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Nepálská a indická kuchyně

Vaření pod vedením majitele restaurace Tandoor v Hradci Králové Sanjaye Adhikariho.

Registration is Closed
See other events
Nepálská a indická kuchyně
Nepálská a indická kuchyně

Čas a místo

27. 4. 2023 10:00 – 12:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Čtvrtek 27. 4.

Nepálská a indická kuchyně

Od 10.00 do 12.00 hodin, pod vedením majitele restaurace Tandoor v Hradci Králové Sanjaye Adhikariho.

Objevujte s námi tajemství mezinárodní kuchyně a kouzlo světových jídel v obnoveném cyklu kulinářských dostaveníček. Poznejte, ochutnejte a inspirujte se charakterem indické a nepálské kuchyně. Kromě výborného oběda v restauraci Tandoor, která se nachází v blízkosti KRC Sedmikráska, dostanete domů i vytištěný recept. Hlídání dětí je zajištěno.

Je třeba se přihlásit nejpozději do úterý 25. dubna přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se vstupné: 120 Kč za oběd + pobytné (nečlen/ka 50 Kč, člen/ka 30 Kč, člen/ka Plus 0 Kč). Hlídání dětí zajištěno.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page