top of page

st 22. 11.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Jak letět aneb nenaletět

Workshop s Mgr. Lukášem Merklem.

Registration is Closed
See other events
Jak letět aneb nenaletět
Jak letět aneb nenaletět

Čas a místo

22. 11. 2023 16:00 – 18:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Středa 22. 11.

Jak letět aneb nenaletět

Od 16.00 do 18.00 hodin workshop s Mgr. Lukášem Merklem.

Cestování po Evropě letecky je dostupnější, než si myslíte, ať už letíte soukromě či pracovně. Přijďte si vyslechnout tipy a triky, několik skutečně neskutečných zážitků z cest a prožít příjemný podvečer ve společnosti letišť a terminálů. Pro aktivní účast není důležité, jestli jste už někdy letěli, nebo se teprve chystáte. Cílem tohoto interaktivního workshopu je ujištění, že se dá mnohdy cestovat za hubičku a že příště poletíte třeba právě vy.

Je třeba se přihlásit nejpozději do pondělí 20. listopadu přes:  https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system.

Hradí se vstupné: nečlen/ka 100 Kč, člen/ka 80 Kč, člen/ka Plus 50 Kč, studenti a senioři 50 Kč. Hlídání dětí zajištěno.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page