top of page

st 21. 9.

|

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska

Domácí mazlíčci a těhotenství

Přednáška MVDr. Terezy Křížové.

Registration is Closed
See other events
Domácí mazlíčci a těhotenství
Domácí mazlíčci a těhotenství

Čas a místo

21. 9. 2022 16:00 – 18:00

Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, 4, Zieglerova 230, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Středa 21. 9.

Domácí mazlíčci a těhotenství

Od 16.00 do 18.00 hodin, přednáška MVDr. Terezy Křížové.

Čekám miminko a mám doma zvíře. Nemůžu od něj "něco chytit" a miminko tak ohrozit? Na to se možná ptáte, pokud plánujete rodinu a zároveň máte nějakého domácího mazlíčka. Pojďme si říci, které infekce představují riziko a jak se před nimi chránit. Probereme i téma bezpečnosti potravin. Vše srozumitelnou formou tak, abyste získané znalosti dokázala využívat v každodenním životě.

Je třeba se přihlásit nejpozději do pondělí 19. září přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system. Hradí se vstupné: nečlen/ka 100 Kč, člen/ka 80 Kč, člen/ka Plus 50 Kč, studenti a senioři 50 Kč. Hlídání dětí zajištěno.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page