top of page

so 30. 4.

|

Hradec Králové

Čarodějnický rej

Akce pro rodiny s dětmi.

Registration is Closed
See other events
Čarodějnický rej
Čarodějnický rej

Čas a místo

30. 4. 2022 15:00 – 17:00

Hradec Králové, Orlické nábř. 356/1, 500 03 Hradec Králové, Česko

Guests

O události

Sobota 30. 4.

Čarodějnický rej

Od 15.00 do 17.00 hodin. Zveme vás na tradiční slet malých čarodějnic a čarodějů v doprovodu rodičů. Tematické kostýmy jsou vítány. Tentokrát zamiřte na zahradu Biskupského gymnázia (vchod do dvora z Kozinovy ulice). Oblíbené putování po stanovištích s čarodějnickými úkoly letos zpestří ukázka králičího hopu. Na závěr bude připraven oheň na opékání vuřtů, ty si však musíte přinést s sebou. Vstupné je 20 Kč za dítě od dvou let.

Z organizačních důvodů uvítáme, když se přihlásíte do pátku 29. dubna přes: https://www.sedmikraskahk.cz/rezervacni-system, ale můžete také přijít bez přihlášení přímo na start.

Na našich akcích jsou pořizovány fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu instituce pro účely propagace organizace. Pro tento účel používané záběry povoluje Nařízení EU a NOZ. Veškeré informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách. Pokud s uveřejněním fotografií vaší rodiny nesouhlasíte, sdělte tento nesouhlas před začátkem akce pořadateli a v průběhu akce také přítomnému fotografovi.

Sdílet událost

bottom of page